pobrany-plik-1

Początek zawsze taki sam.

Witam, na wstępie chciał bym pokazać jak to wygląda od kuchni z mojej strony. Cala procedura poznawania nowych kobiet, szukania idealnej kandydatki do związku.

Do poznania kobiet mamy trzy najpopularniejsze metody, pierwsza z nich. Kobiety nas otaczające na co dzień praca, szkoła, grono znajomych. Drugim zaś poznanie kogoś spontaniczne impreza, park, sklep obydwie te metody w dzisiejszych czasach są trudne często zawodne, mało popularne. Bo wyobrazimy sobie sytuacje podchodzisz do pięknej dziewczyny w sklepie i co dalej. Mówisz jej “Hej/Witaj jesteś bardzo ładna, chciał bym ciebie poznać” w naszych czasach taka kobieta w 80% przypadków myśli sobie wariat. Spławiają nas byle jakim pretekstem “Przepraszam mam chłopaka”, albo porostu oddalają się z miejsca tej dziwnej sytuacji. Trochę łatwiej na imprezach wiadomo alkohol, jeszcze łatwiej z grupy znajomych jak i z pracy czy tez szkoły. Tak naprawdę mamy taki czasy które same nam podrzucają narzędzia do poznawania tysiąca kobiet bez konieczności stania z nimi w cztery oczy na samym początku. Trzeci sposób portale randkowe najprostsza, najbardziej popularna metoda wybieramy przesuwając palcem lewo-prawo. Jak na zakupach oceniamy swoje szanse do danej kobiety i zaczynamy rozmowę. Dziewczyny robią dokładnie to samo, jak się trafia dwie osoby pojawia się ten magiczny napis “zostaliście dopasowani”. Zaczyna się prawdziwa walka, każda strona stara się pokazać siebie w jak najlepszym świetle. Niektóre kobiety starają się pokazać ze nie są takie łatwe, i na pierwsze spotkanie trzeba poczekać, poznać się trochę bardziej. Ja na ten temat mam trochę odmienne zdanie ale to potem, tak wiec po długich dziennych i nocnych rozmowach, wymienianiem się zdjęciami często skromnym odzianymi albo jeszcze inaczej całkowicie nagich. Kolejna magiczna chwila prośba o wymieniane się Facebookiem, sprawdzamy czy mamy wspólnych znajomych albo co druga osoba ma na swojej tablicy. Dla facetów oczywiście największy plusem to dodatkowa galeria zdjęć, nie ma co się oszukiwać. Dobrze mamy już wszystko, przychodzi do propozycji pierwszego spotkania się. Znamy już trochę, ta druga osoba nie jest już dla nas obca. Niestety nie zawsze, czasami zdąża się brak płynności rozmowy w cztery oczy. Wiele kobiet o tym mówi “Pisze się z tym chłopakiem super, ale na spotkaniu głownie milczymy czegoś brakuje”. Dajemy sobie druga szanse w sumie się przecież trochę już znamy, wiele osób tak ciągnie takie pseudo związki.

Tak wiec według mnie to jest najłatwiejszy, najbezpieczniejszy sposób randkowania. Patrząc po tym co przeżyłem i zobaczyłem przez randki na portalach randkowych prawie wszystkie moje związki się tak własnie zaczynały. Wychodzę z przekonania ” TEGO KWIATU PÓL ŚWIATU” nie ma co czekać z długimi rozmowami przed pierwszym spotkaniem. Szubko po trzech dniach, trzeba zrobić szybką weryfikacje spotykając się im szybciej tym mniejsze rozczarowanie w razie co. Nie ukrywam kiedyś bardzo bylem uzależniony od spotkań i chodzenia na nowe ranki każda dziewczyna miała coś innego w sobie. Zdarzały mi się tygodnie gdzie potrafiłem pisać z czterema dziewczynami naraz, układając jakoś grafik spotkań. Jest to straszne i krzywdzące, bo to tak samo jak bym w sklepie patrzał na cztery odkurzacze które maja dusze. Porównywając który jest lepszy ma więcej funkcji, lepszą obudowę, lepiej ssa, niestety takie czasy kobiety robią dosłownie to samo. Który ja bym tu odkurzacz wybrała ten ma piękna obudowę, bogate wnętrze, dłuższa rurę do odkurzania, ale bardzo drogi. I wychodzimy z sklepu z średnim egzemplarzem bo w sumie sami nie wiemy czy nas stać na takiego na coś lepszego. Martwimy się w głowie rożnymi głupotami, a może jak poczekam będzie lepszy, tańszy. Takie nie dopasowanie i nie do końca spełnię swoich marzeń, wymagań często kończy się wywaleniem odkurzacza do śmieci. Wolimy czasami pożyczyć od sąsiadki albo sąsiada po kryjomu jak to się mówi “Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma” można to odebrać tez tak “Wszyscy maja lepiej ode mnie” nie umiemy się cieszyć małymi rzeczami. Zdarza się często i tak ze wracamy do swojego bardzo starego odkurzacza z braku laku. Bo czemu by nie, w sumie nie był taki zły naprawie może się zmieni ” Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma”. I tak zamyka się blednę kolo nieszczęśliwych facetów jak i kobiet, człowiek się zmienia pomalutku małymi krokami.

Mimo wszystko każda z metod ma swoje plusy i minusy, patrząc po sobie jak trafiałem cale życie na portalach na jakieś wybrakowane odkurzacze, nie podaje się i walczę dalej, widzę dużo pozytywów. Nie ukrywam na pewno sam nie jestem ideałem bo takich ludzi porostu nie ma. Mam wile znajomych dzięki portalom rakowym, płynności w rozmowach z kobietami, po pewnym czasie człowiek już podchodzi z dystansem do tego. Nie ta to inna będzie, trzeba żyć cieszyć się małymi chwilami, nie zdążymy się obrócić i najlepsze nasze chwile w życiu straciliśmy na rozpaczy po drugiej osobie i poszukiwaniu nowej bratniej duszy. Mam dużo pięknych jak i smutnych wspomnień, związanymi z portalami randkowymi. Ale czym był by świat jak by człowiek nie próbował zmienić czegoś na lepsze, dalej byśmy żyli w jaskiniach martwiąc się tylko żeby piasek nie wpadał tam gdzie nie powinien przy podrywaniu nowych samic.

Ja osobiście osiągnąłem bardzo wile mam 30 lat mam córkę z pięknego ale krótkiego związku, mam przyjaciółkę… tak była dziewczyna jest moja najlepsza przyjaciółka wspiera mnie w każdej kwesti można, można. Wiele razy mnie podnosiła już w życiu na nogi z powrotem wielki szacunek dla mniej. Posiadam firmę która bardzo prężnie się rozwija, czekaj mnie bardzo ważne decyzje aktualnie. Tez była kobieta mnie wprowadziła w inny świat lepszych pieniędzy, spokojniejszego życia. Mam pełen dystans do siebie. Wyglądu to nie ma najmniejszego znaczenia liczy się to co w środku, to jakimi jesteśmy ludźmi jak zachowujemy się w związkach jak dbamy o swoje partnerki. Każdy ma inne wymagania, nie da się każdego usatysfakcjonować niestety, można się bardzo dobrze czuć z druga osoba ale jak czegoś brakuje nie ma tej nici porozumienia. To bez poważnej rozmowy i umiejętnie przeprowadzonej związek potrafi się rozlecieć na drobny mak, tak jak u mnie mój ostań bardzo poważny przez brak zrozumienia potrzeb drugiej strony. Rozmowa to 90% sukcesu udanego życia z druga osoba, nie można się bać mówić czego nam brakuje, a co nam się nie podoba. Ja musiałem zresetować cale swoje życie, dzięki pewnej kobiecie mam nowe mieszkanie, perspektywę na życie, ambicje, motywacje do działania. Życzę każdemu by miał po tylu porażkach takie siły zmienić coś w swoim życiu i dalej darzyć do tego co siedzi głęboko w nas. Zycie jest za krótkie by przejmować się małymi rzeczami, żyjmy tak byśmy nie żałowali ani jednego dnia.

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *